O wydawnictwie

Każdego dnia duszpasterze wygłaszają swoje nauki przed zgromadzeniem wiernych. Często słowa przepełnione mądrością i wiarą raz wypowiedziane giną w zapomnieniu. Wierzymy, że nie musi tak być, że słowa te warte są zachowania i przekazania dalej. Zadaniem, które sobie stawiamy jest udostępnienie tych nauk braciom i siostrom w wierze znajdującym się na terenie Polski oraz w różnych zakątkach świata, gdzie często nie mają łatwego dostępu do Słowa Bożego w ojczystym języku.

Wydajemy książki związane z wiarą katolicką. Mogą to być tematyczne zbiory kazań, nauki rekolekcyjne, katechezy, zbiory modlitw i pieśni religijnych. Zapraszamy także misjonarzy, którzy chcą podzielić się wspomnieniami z odbytych misji, dać świadectwo wiary lub opowiedzieć interesujące historie.

Wydawnictwo Ziarno Wiary stanowi część międzynarodowej grupy wydawniczej. Posiada ona bogate doświadczenie w zakresie publikacji akademickich i religijnych, które zdobyła m.in. w krajach anglojęzycznych i w Niemczech. Ziarno Wiary, jako część tej grupy, opiera się na sprawdzonym modelu wydawniczym i innowacyjnej technologii druku na zamówienie, przez co możemy zaoferować autorom bezpłatną publikację ich prac.